Taniej 5%

Tylko dla nowych Klientów, zarówno osób prywatnych jak i firm, oferujemy możliwość uzyskania rabatu 5%.

Jakie warunki trzeba spełniać, żeby taki rabat uzyskać?

Praktycznie żadne. Wystarczy wysłać nam plik do wyceny, a w odpowiedzi zwrotnej dostaną Państwo kalkulację cenową z już przyznanym Państwu rabatem! Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej promocji!


Taniej 10%

Chcąc wyjść naprzeciw tym z Państwa, którzy mają do tłumaczenia dużą partię materiału, stworzyliśmy wyjątkową promocje, dzięki której mają Państwo możliwość zaoszczędzenia dużych pieniędzy.

Duże oszczędności są oczywiście związane z dużymi tłumaczeniami, a zatem uzyskanie rabatu 10% dotyczy tłumaczeń od 100 stron obliczeniowych (1500 znaków).

Wystarczy wysłać nam plik do wyceny, a w odpowiedzi zwrotnej dostaną Państwo kalkulację cenową z już przyznanym Państwu rabatem. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej promocji!


Poleć znajomemu

Ta promocja jest wyjątkowa, a dlaczego? Bo może skorzystać z niej dosłownie każdy!

Wystarczy, że polecisz nasze Biuro Tłumaczeń BTPiS innej firmie lub osobie prywatniej, a uzyskasz do 15% rabatu na kolejne zlecenie!

Warunkiem uzyskania zniżki jest oczywiście zlecenie z poleconej przez Ciebie firmy lub osoby prywatnej, a wartość przyznanego rabatu będzie uzależniona od kwoty zlecenia z Twojego polecenia.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej promocji!